Rychlá půjčka bez nahlížení do registrů

Potřebovali jste rychlou finanční injekci, ale banka vás odmítla a u velkých nebankovních společností vaše žádost neprošla, protože jste již někdy měli problémy se splácením a máte záznam v registru dlužníků? Pak je pro vás východiskem rychlá půjčka bez nahlížení do registrů. Novela zákona o spotřebitelském úvěru nařizuje povinnost registry kontrolovat, pokud tak poskytovatel neučiní, může tato skutečnost být pro dlužníka v případě nesplácení výhodou.

Rychlé půjčky bez nahlížení do registrů jsou typem nebankovních úvěrů

Rychlé půjčky bez nahlížení do registrů jsou názvem úvěrů poskytovaných nebankovními společnostmi. Typické pro ně je, že při žádostech o ně neprobíhá kontrola registrů dlužníků, takže půjčku mohou dostat i lidé, kteří v minulosti nespláceli, mají nízké příjmy a vysoké dluhy. Nemusí se jednat jen o dluhy z půjček, ale o dluhy obecně – u plateb za bydlení, za služby, telefonním operátorům a podobně. Nároky na klienta, jeho spolehlivost a bonitu jsou nízké, takže většina zájemců se svou žádostí o rychlou půjčku bez nahlížení do registrů uspěje.

Všechny společnosti rychlé půjčky bez nahlížení do registrů neposkytují

Banky rychlé půjčky bez nahlížení do registrů neposkytují vůbec, velké nebankovní společnosti se jim také většinou vyhýbají. Tyto půjčky jsou doménou menších nebankovních poskytovatelů. Ti se zaměřují na rizikovější klienty a půjčují peníze i těm, kteří u bank půjčky nedostanou. Podstupují tak vyšší riziko nesplácení ze strany dlužníka, proto jsou vyšší i jejich úroky. Nižší bývají půjčované částky. Často se jedná o rychlé půjčky na nízké částky a s krátkodobou splatností do jednoho měsíce. U větších částek se požaduje určitá záruka, třeba zástava nemovitosti.

Rychlá půjčka bez nahlížení do registrů má řadu výhod

Největším pozitivem rychlé půjčky bez nahlížení do registrů je snadná dostupnost a vysoká průchodnost. U rychlých půjček nejsou kritéria na žadatele nijak náročná, a půjčky jsou dostupné prakticky každému. Obrovskou výhodou je i to, že půjčka je poskytnuta opravdu rychle – její vyřízení je totiž okamžité. Pro jejich sjednání není nutné chodit na pobočku a vyplňovat stohy papírů, zažádat a vše vyřídit lze i online. Navíc se nabízí možnost první půjčky zdarma – bez placení úroků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *