Provident půjčky jsou šancí pro všechny

Provident půjčky jsou šancí pro všechny

Mezi řadou nebankovních společností, které se zaměřují na poskytování půjček, patří k nejznámějším Provident Financial. Tato společnost proslula především poskytováním půjček v hotovosti bez nutnosti zaslání vypůjčených peněz na účet. Provident půjčky vám přinášejí peníze až do domu a na ruku, prostřednictvím obchodních zástupců. Této možnosti využívají především klienti, kteří nevlastní bankovní účet, nebo ti, kteří nechtějí, aby půjčka jejich účtem prošla. Samozřejmě lze sjednat i bezhotovostní Provident půjčky na váš bankovní účet.

Kolik si u Providentu můžete půjčit

Provident půjčky se pohybují ve výši od 4 000 do 80 000 Kč. Doba splatnosti může být i několik let, minimální doba je 45 týdnů, maximální 100 týdnů. K tomu, abyste půjčku získali, nebudete potřebovat ani ručitele, ani zajištění. Vyřídit Provident půjčky můžete telefonicky nebo online. Sjednání je velice rychlé, potřebný obnos můžete mít již druhý den po podání žádosti. Vše je rychlé a půjčky patří k snadno průchodným, takže šance na získání financí je velká.

Jak si sjednat Provident půjčku

Pokud se rozhodnete pro financování prostřednictvím Provident půjčky, vyplníte online formulář a budete kontaktování zástupcem společnosti, nebo vše vyřídíte telefonicky. Své zprostředkovatele má společnost Provident po celé republice, takže kontakty jsou velice rychlé. Pracovník s vámi vyřídí vše potřebné a vypůjčené peníze vám přinese až domů. Tento zástupce společnosti vás pak jednou týdně navštíví, aby vybral příslušnou splátku.

Provident půjčky nejsou levné

Zvolíte-li si hotovostní variantu Provident půjčky, musíte počítat s tím, že i za služby zástupce společnosti, který vám peníze přinese a pak bude každý týden chodit pro splátky, budete muset zaplatit. Pokud by vám tato služba nevyhovovala, můžete ji odmítnout a platit převodem z účtu. Poskytnutí financí převodem však trvá déle. Protože Provident půjčky si často volí lidé ve finanční nouzi, dávají přednost rychlejší, ale dražší hotovosti. Půjčky jsou nabízeny i lidem, kteří mohou mít záznam v registrech, proto jsou rizikovější. Riziko je vyváženo vyššími úroky, proto patří Provident půjčky k dražšímu typu půjček.

Online vyřízení půjčky – Kontaktní formulář